نسل ِ من

مَن خداوندگار دنیای خیالی ِ خویش ام.

نسل ِ من

مَن خداوندگار دنیای خیالی ِ خویش ام.

نسل ِ من

بیا از "من" برایم بخوان تا حافظه ی از دست رفته ام احیا شود.

پیام های کوتاه
طبقه بندی موضوعی
پیوندها

۲ مطلب در فروردين ۱۳۹۱ ثبت شده است

ما امروزه خانه های بزرگتر اما خانواده های کوچکتر داریم؛ راحتی بیشتر اما زمان کمتر، مدارک تحصیلی بالاتر، اما درک عمومی پایین تر؛ آگاهی بیشتر اما قدرت تشخیص کمتر داریم. متخصصان بیشتر اما مشکلات نیز بیشتر؛ داروهای بیشتر اما سلامتی کمتر.
بدون ملاحظه ایام را می گذرانیم، خیلی کم می خندیم، خیلی تند رانندگی می کنیم، خیلی زود عصبانی می شویم، تا دیروقت بیدار می مانیم، خیلی خسته از خواب برمی خیزیم، خیلی کم مطالعه می کنیم، اغلب اوقات تلویزیون نگاه می کنیم و خیلی بندرت دعا می کنیم.

چندین برابر مایملک داریم اما ارزش هایمان کمتر شده است...
                                             

  • ۰ نظر
  • ۰۱ فروردين ۹۱ ، ۱۸:۳۹
  • امیر محسن

تا  به حال اجتهادی مبنی بر گسترش فرهنگ اهدا ی عضو به ان حدی که چشمگیر باشد نداشتم اما اندک سعی ای داشتم که حد اقل در پیرامونم و بین افراد دور و برم کسانی را راغب بدین کار کنم.اما چیزی که در این مسیر  برایم جالب بود و در افراد پیرامونم به چشمم خورد ترسی بود که این افراد  در دل داشتند ترسی ناشی از جهل.

و البته یک مورد تمسخر امیز تر که به نوعی دلسوزی می نمود و اما از صد دشمنی بتر بود.

اولی را در ادم هایی دیدم که فکر می کردند قرار است جانشان را بدهند و دومی در مواقعی بود که نزدیکان یک فرد فکر می کردند قراراست جان عزیزشان را کسی بگیرد.

و هر دوی این موارد ناشی از جهلی بود که نیاز به اگاه سازی و فرهنگ سازی بنیادی ست.باور های غلط مردم در مورد مرگ مغزی و البته نبود دیدگاهی عمیق نسبت به موضوع اهدا و غیره و غیره همگی دست به دست هم داده اند تا از جمعیت 74961702 نفر ایران تنها 744474 نفر دارای کارت اهدای عضو می باشند.

سال نو فرا رسید و ما دوباره از خدا فرصت گرفته ایم تا سالی دیگر قدمی نیکو برداریم و فرصت را غنیمت شماریم ممکن است من و یا حتی تو در همین سال به جمعیت افرادی بپیوندیم که نیازمند اهدای عضو و چشم انتظار اهدای زندگی از جانب دیگری اند قبل از اینکه به جمعیت دارندگان کارت اهدای عضو بپیوندیم.

فرم عضویت در طرح اهدای عضو

  • ۰ نظر
  • ۰۱ فروردين ۹۱ ، ۱۸:۳۳
  • امیر محسن